איתור ומיצוי כספים אבודים

הידעתם?

80% מבעלי הכספים האבודים טרם דרשו את כספם!

12 מיליארד שקלים עדיין מחכים ללא דורש!

ומי בראש ההר?

איתור כספים אבודים הוא הליך בו אנחנו פונים לכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בארץ בשם הלקוח ומבקשים לקבל את כל הקופות ותוכניות החיסכון הרשומות על שמו בחברות אלו.
כך אנו מגלים קופות שהלקוח לא ידע על קיומם.
בסוף איתור הכספים האבודים אנחנו מפיקים ללקוח את "מפת האוצר האבוד" שלו, מפת האוצר האבוד היא ניתוח מעמיק של התיק הביטוחי והפנסיוני של הלקוח, זהו שלב ראשון, כעת כל שנשאר הוא לדעת לקרוא את מפת האוצר האבוד ולקחת את הכסף, כאן אנו נותנים ייעוץ חינם!

לקוחות כבר איתרו את כספם האבוד בעזרת ezfind
ש״ח

כספים אבודים אותר

ש״ח

חיסכון ממוצע ללקוח בעלויות הביטוח

איתור כספים אבודים

על הר הכסף שמעתם? 

לפי נתוני משרד האוצר 15 מיליארד ₪ השייכים לציבור נמצאים בקופות הגמל ובחברות הביטוח ללא דורש! גופים פיננסיים אלה נהנים מההפקר ולא סביר שיפנו אליכם בזמן הקרוב לספר לכם על האוצר האבוד שלכם, לכן איתור הכספים האבודים שלכם צריך להיות בראש מעיינכם!

אבל איך מתחילים?!

אל דאגה! אנחנו במשאבים איתור כספים אבודים נעשה את העבודה המתישה בשבילכם ונאתר את כספכם האבוד.

מה כולל השירות

 • פניה יזומה בשמכם לכל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בארץ ואיסוף כל הביטוחים הפרטיים, ותכניות החיסכון, קופות הגמל, ורנות ההשתלמות, קרנות הפנסיה וביטוחי המנהלים הרשומים על שמכם.
 • אנחנו נספק לכם תיק ביטוח אישי ומפורט עם כל הכספים שאיתרנו עבורכם. תיק הביטוח כולל:
  • איפה וכמה כסף יש לכם, וכמובן איך ניתן למשוך אותו!
  • תמונת מצב פנסיונית – כמה כסף תצברו לגיל הפרישה ומה תהיה הקצבה החודשית שלכם , מה גובה דמי הניהול שאתם משלמים, איזה כיסויים ביטוחים יש לכם ועוד…
 • בונוס לזמן מוגבל!! בדיקה יסודית של מומחה ביטוח לאיתור כפלים ביטוחים והמלצות לסדר והוזלה בתיק ביטוח – שירות המבוסס על אתר משרד האוצר "הר הביטוח" ועל פנייה יזומה שלנו לכל חברות הביטוח בארץ לאיתור ותכניות ביטוח ופוליסות על שמכם ("הר הביטוח" בלבד לא מספיק ומציג נתונים חלקיים בלבד)
 • ליווי אישי וצמוד במסע לעבר הר הכסף שלכם, עד שתבינו איפה נמצא כל שקל שלכם ותאתרו את כל כספכם האבוד.


חשוב לנו מאוד לציין שכל הכספים שנאתר הם אך ורק שלכם! אנחנו לא לוקחים אחוזים מכספים שנאתר עבורכם!

שאלות ותשובות

במרוצת השנים אנשים מחליפים מקומות עבודה ומקומות מגורים –  ומשאירים מאחוריהם אוצר אבוד, קופת חסכון פנסיוני (קופת גמל, ביטוח, מנהלים, קרן פנסיה , קרן השתלמות וכו') שנפתחה עבורם במקום עבודה קודם ולא הועברה למקום העבודה החדש.

לעתים מדובר בכספים שנשכחו במעלה הקריירה, לעתים מדובר בכספים שהופקדו לעבודה זמנית בצעירותינו באחד ממקומות העבודה הזמניים שעברנו ולעתים מדובר בדואר עם פרטים על חסכונות שפשוט מגיע לכתובתנו הישנה.

באפשרותכם למשוך את הכספים לחשבון הבנק שלכם, אולם התשובה מאוד תלויה במה שנמצא, לדוגמה: אם נמצא ביטוח מנהלים ישן עם דמי ניהול נמוכים במיוחד ומקדם קצבה קבוע, יתכן שיותר נכון עבורכם יהיה לשמור אותו כמו שהוא. לעתים משיכת כספים תחויב בתשלום מסים.

תשובות מלאות נוכל לתת רק לאחר בדיקה מעמיקה של האוצר האבוד שלכם:
ולכן אתם מקבלים מאתנו ייעוץ חינם! טלפוני או פרונטלי לבחירתכם.

עד 7 ימי עסקים בלבד! בסיומם תקבלו דו"ח מפורט אותו אנחנו מכנים "תיק ביטוח"

מפת האוצר האבוד (תיק ביטוח ופנסיה)

אז אחרי שאיתרנו עבורכם את האוצר האבוד שלכם וסיפקנו לכם את מפת אוצר מפורטת, כל שנותר לכם הוא לדעת לקרואת את המפה ולקחת את האוצר האבוד שלכם! מי מכם שיודע לקרוא את הנתונים שחברות הביטוח שולחות לנו, מכיר את שוק הביטוח והפנסיה ויודע להתמקח על דמי הניהול הטובים ביותר הרוויח! מי שלא, אל דאגה! שירות איתור הכספים האבודים שלנו כולל בתוכו ייעוץ חינם ללא התחייבות וללא עלות על בסיס מפת האוצר שלכם! פגישת ייעוץ פרונטלית או טלפונית לבחירתכם!

אתנו בחברת משאבים איתור כספים אבודים אתם מרוויחים פעמיים! לא רק שנאתר לכם את האוצר האבוד שלכם ונלווה אתכם בטיפוס על הר הכסף הפרטי שלכם, בנוסף תקבלו ללא עלות נוספת שירות (מצפן פנסיוני) של סדר בתיק ביטוח ותמונת מצב פנסיוני ללא עלות נוספת.

לא רק שנאתר לכם את האוצר האבוד שלכם ונלווה אתכם בטיפוס על הר הכסף הפרטי שלכם, בנוסף תקבלו ללא עלות נוספת שירות (מצפן פנסיוני) של סדר בתיק ביטוח האישי שלכם ותמונת מצב פנסיונית אישית –  ללא עלות נוספת.

מפת האוצר האבוד היא דו"ח מפורט ואישי עבורכם שתקבלו מאתנו בתום תהליך איתור הכספים האבודים.

דו"ח זה כולל: 

שאלות ותשובות

תיק הביטוח והפנסיה שלכם נותן לכם ניתוח מעמיק ויסודי על המצב הביטוחי והפנסיוני שלכם, מבט בעין מקצועית על תיק הביטוח והפנסיה שלכם יכול לחסוך לכם אלפי שקלים ע"י הוזלה בדמי הניהול של הפנסיה, ביטול של כיסויים ביטוחים כפולים וחשוב מכל, וידוא שאתם ומשפחתכם מוגנים ביטוחית כראוי.

תיק הביטוח שלכם ישלח אליכם כקובץ PDF לאימייל, באפשרותנו לספק עותק פיזי של התיק הביטוחי ולשלוח אליכם בדואר מהיר בתוספת תשלום, שאלו את מנהל התיק שלכם.

תוכלו לבחור בין פגישה פרונטלית לבין ייעוץ טלפוני.
פגישות פרונטליות יערכו במשרדנו בבני ברק , כמו כן, ניתן לתאם גם פגישות בבית הלקוח ע"י מציג מטעמנו שיגיע אליכם בתוספת תשלום.

הר הכסף

משרד האוצר מעריך שקיימים בין 10 ל 15 מיליארד שקלים של הציבור ללא דורש אצל גופים פיננסיים שונים. משרד האוצר פתח את שירות הר הכסף לציבור,
הר הכסף הוא מנוע חיפוש אינטרנטי שפותח על ידי משרד האוצר ומטרתו לאפשר לאזרחים לחפש בחברות הביטוח והבנקים חשבונות רדומים או קרנות ופוליסות הרשומות על שמו של הלקוח. 
הר הכסף הוא מיזם מבורך של משרד האוצר, אך יחד עם זאת מאוד מוגבל ואינו מהווה תחליף לאיתור כספים יסודי ומעמיק.

משרד האוצר בעצמו מודה במגבלותיו של השירות:

"בתוצאות החיפוש תופיע רשימה של גופים מוסדיים שבהם קיימים ככל הנראה חשבונות או פוליסות על שמכם… הרשימה אינה מפרטת כמה חשבונות או פוליסות יש בכל אחד מסוגי המוצרים ואינה מציינת מהי יתרת הכספים הצבורה בהם או מהן הזכויות הקיימות בהם (לדוגמה, זכות לקבל תגמולי ביטוח בעקבות פטירת המבוטח). כדי לברר פרטים אלה, 
עליכם לפנות לגופים המוסדיים המופיעים ברשימהה ולשאול אותם. 
אם נמצאו חשבונות עלל שמכם, מומלץ לברר מול הגופים המוסדיים אם יש בניהולם גם חשבונות שהייתה בהם פעילות בשנה האחרונה."
שירות משרד האוצר לא ימצא את הקופות שלכם אם עדיין לא הפכו ל"לא פעילים". 

" המידע המופיע בתוצאות החיפוש מתקבל מידי הגופים המוסדיים, וייתכן שאינו מדויק או שאינו כולל את כל החשבונות או הפוליסות על שמכם או על שם קרובכם שנפטר.
לפערי המידע האלה יכולות להיות כמה סיבות, לדוגמה:

 

 1. נפלה טעות בעת מילוי טפסי ההצטרפות או בעת הקלדת הנתונים במערכות המידע של הגופים המוסדיים.
 2. החשבונות או הפוליסות על שמכם או על שם קרובכם שנפטר רשומים לפי מספר הדרכון ולא לפי מספר תעודת הזהות.
 3. אתם מבוטחים בביטוח חיים קבוצתי, ומנוע החיפוש אינו מאתר פוליסות מסוג זה.
 4. קרובכם שנפטר היה פנסיונר (קיבל קצבת זקנה מקרן פנסיה או מחברת ביטוח) ונפטר לפני יותר מ-4 שנים.
  מנוע החיפוש אינו מאתר חשבונות של פנסיונרים שנפטרו לפני יותר מ-4 שנים.

יכול לקרות בגלל טעות מחשב או שבוצעה משיכה/הפקדה בשנה האחרונה.

לסיכום, שירות הר הכסף של משרד האוצר הוא צעד ראשון ומבורך בכיוון הנכון, יחד עם זאת בכדי להשלים את התהליך עדיין ידרשו מכם שעות ארוכות של המתנה בניסיון לדבר על כל חברות הביטוח ולנסות לדלות מידע מהם.

חברת משאבים איתור כספים אבודים תעשה את עבודת האיתור עבורכם בקלות וביעילות, תפיק לכם את מפת האוצר האבוד שלכם ותספק לכם ניתוח מעמיק של התיק הביטוחי והמלצות אובייקטיביות להמשך השאירו פנייה עכשיו ותנו לנו לאתר לכם את האוצר האבוד שלכם

איתור כספים אבודים בחדשות

משאבים איתור כספים אבודים premium

תכנון פיננסי ללקוחות פרימיום

תכנון פיננסי הינו תהליך מקיף ומקצועי בליווי של מתכנן פיננסי מוסמך, שמטרתו להבטיח לכם עתיד כלכלי בטוח וללא דאגות.

תחילה תפגשו עם מתכנן פיננסי מוסמך ללא עלות וללא התחייבות מצדכם. בפגישה תקבלו ממנו הסבר לגבי חשיבות התכנון הפיננסי עבורכם. במידה שתחליטו לבצע באמצעותו תכנון פיננסי למשפחתכם, תקבע אתכם פגישה נוספת שבה יחד אתכם הוא ינתח לעומק את הצרכים הכלכליים שלכם בהווה ובעתיד, הנכסים שצברתם ושתצברו עד גיל הפרישה, ההתחייבויות שלכם והמטרות וההעדפות שלכם עד לגיל הפרישה ולאחריו.

לאחר מכן, יבנה המתכנן הפיננסי עבורכם תכנית פיננסית ממוקדת ויעילה על בסיס המידע שאסף וניתח, שתסייע לכם לחיות את חייכם בביטחון כלכלי וללא דאגות.

בנוסף לכך, המתכנן הפיננסי ילווה אתכם אישית הן ביישום בפועל של השינויים עליהם המליץ בתכנית והן לאחר מכן בעדכון התכנית בכל השינויים בעתיד במצבכם האישי או בסביבה הכלכלית.

תכנון פיננסי, כדי שתהיו בטוחים שאתם על הנתיב הנכון לעתיד כלכלי בטוח ורגוע וללא דאגות. 

שאלות ותשובות

החיים מלאי אירועים, אתגרים והזדמנויות – לעיתים שמחים ומרגשים ולעיתים עצובים, לעיתים צפויים ולעיתים בלתי צפויים.

תכנון פיננסי הינו תהליך מקיף ומקצועי בליווי של מתכנן פיננסי מוסמך, שמטרתו להבטיח את עתידכם הכלכלי, שזה אומר לאפשר לכם לחיות את החיים שאתם רוצים לחיות, להגן על משפחתכם בפני "ההפתעות" שהחיים מזמנים לנו ולהעניק למשפחתכם את שברצונכם וביכולתכם להעניק לה.

בכל שלבי חיינו הבוגרים – מהכניסה למעגל העבודה ועד לפרישה – אנו נדרשים לקבל החלטות כלכליות או זקוקים לפתרונות פיננסיים בנושאים חשובים, כגון: רכישת דירה, חינוך הילדים, בריאות, חסכון פנסיוני, השקעות, ביטוחים, רכישת רכב, אירועים משפחתיים, חופשות משפחתיות, עזרה לילדים.

תכנון פיננסי חשוב כדי להבטיח שנקבל בזמן את ההחלטות הנכונות, שימנעו מאתנו טעויות, יחסכו לנו כספים רבים ויכינו אותנו בצורה טובה לעתיד כלכלי בטוח וללא דאגות.

אל תשאירו את הטיפול בפנסיה שלכם ביד הגורל!

אף פעם לא מוקדם מדי להבטיח את עתידכם הכלכלי, מכיוון שהעלייה המתמשכת והמבורכת בתוחלת החיים בישראל ובעולם דורשת מאתנו לפעול כבר היום להגדלת החסכון לפנסיה, על מנת שבתקופת הפרישה נחיה בכבוד ונהנה.

מומלץ לבצע תכנון פיננסי מקצועי בתחילת דרככם כזוג צעיר בליווי של מתכנן פיננסי מוסמך אשר יעניק לכם עצות וכלים שיבטיחו לכם עתיד כלכלי בטוח וללא דאגות.

למה אתם מחכים?
תכננו את העתיד שלכם כבר היום.