ביטוח מחלות קשות

הידעתם?

חולים במחלות קשות ללא ביטוח פרטי תואם, משלמים מאות אלפי שקלים בשנה על טיפול רפואי וישנם גם כאלה שמשלמים מיליונים על כל צרה שלא תבוא, בטחו עצמכם בצורה מקיפה ותחיו בראש שקט

במקרה חו"ח של אירוע קשה או מחלה קשה הדעה הרווחת היא, שאם יש לי ביטוח שנותן לי מענה/כיסוי לטיפול או לתרופה אני באמת מסודר, האם אני באמת מסודר? האם עלות התרופה או הטיפול זו כל ההוצאה הכספית בעת גילוי מחלה קשה או תהליך טיפולי ארוך?

התשובה היא חד משמעית, לא! מעבר לעלויות הטיפול או התרופה, יש המון הוצאות שלא קשורות במישרין למחלה אך יכולות להביא משפחה לקריסה כלכלית.
לדוגמא: הפסד ההכנסות של החולה, הפסד הכנסות של הבן זוג שברוב המקרים יפסיק את עבודתו ויהיה צמוד לבן זוג, עלויות מטפל צמוד או עלות אחות פרטית או גם וגם, עלויות של עזרה בבית, בייבי סיטר, הסעות, עלויות של התאמת הבית לצרכי הלקוח ועוד ועוד…
סיטואציות כאלה מביאות משפחות לקריסה כלכלית ואתרי התרומות באינטרנט מלאים בכאלה מקרים.

 

פוליסת מחלות קשות, היא הפוליסה היחידה שמעניקה פיצוי כספי על פי בחירתך בין 100 ל-600 אלף ₪, זהו סכום כסף שנועד לסייע ולמנוע קריסה כלכלית במקרה של הוצאה גבוהה ובלתי צפויה במקרה של מחלה קשה או טיפול או ניתוח מסוכן, מדובר בכ-32 מקרים שמופיעים ברשימה שבפוליסה.

זו התוכנית היחידה שנותנת לי רשת בטחון כלכלית ומעניקה לי תחליף לאובדן ההכנסות של החולה ובן/בת הזוג וכלל ההוצאות מסביב, במקרה של הוצאה בלתי צפויה מהסיבות שצוינו לעיל ומבטיחה שלא תהיה קריסה כלכלית.
פוליסה חשובה מאוד.

אנחנו מודעים לכך, שאנחנו לא אוהבים לחשוב על מקרים בהם נזדקק לביטוח , יחד עם זאת, עלינו להתכונן ולהיות מוגנים גם במקרים אלו.

מחפשים צמיחה כלכלית?  התחילו אותה כאן

0
חסכון ממוצע ללקוח בביטוח פרטי
0
סך הכספים האבודים שאותרו
0
סך ההלוואות שאושרו
0
מספר משקי הבית שצעדו בשביל הצמיחה