שירות רופא אונליין

אי אפשר לצאת מהבית וצריכים עכשיו רופא מומחה, מה עושים?
צריכים בדחיפות הפניה לבית החולים או מרשם לתרופות ולא רוצים להסתכן?

מגפת הקורונה המשתוללת ברחבי העולם גורמת לירידות בשווקים והפסדים כמעט בכל תחומיי החיים, אנו חווים אתגרים ומתמודדים עם מציאות חדשה שאנו לא מכירים.
מציאות שבה אסור לצאת לרחובות, הלימודים מוקפאים, מקומות בילוי סגורים, המשק בהאטה רצינית.
לנוכח המצב הנוכחי של מערכת הבריאות הציבורית שסובלת כבר שנים רבות מהזנחה פושעת, וכעת מומחים בעלי שם עולמי מזהירים מפני קריסתה בעקבות גל חולים שעתיד להגיע ולהציף את קופות ובתי החולים מתחדד הצורך שלנו לשמור על בריאותנו ולשמור מרחק מקופות החולים.
העולם נעצר אך החיים ממשיכים.

כאשר שרותי הרפואה נחוצים מתמיד אך אינם נגישים, מי בכלל מעז לצאת מהבתים? ומה עושים עם הילדים?

לאחר התערבות משרד האוצר, בימים האחרונים הותר לשווק את השירות החיוני כל כך בימים אלו כמוצר stand alone ולא כחלק מפוליסת בריאות כפי שהיה עד היום. האוצר אף הגדיל לעשות וביטל את תקופת האכשרה והצורך בהצהרת הבריאות למצטרפים חדשים!  

במילים פשוטות, כל אחד יכול לרכוש את השירות של רופא אונליין 24\7 ולקבל שירות החל מהיום הראשון (ללא תקופת אכשרה)! אפילו אם אין לכם פוליסת בריאות בתוקף!
בימים כתיקונם, שירות רופא אונליין היה משווק בעלות זעומה של 10 ₪ לחודש לילד ו 15 ₪ לחודש למבוגר,  אך בעקבות משבר הקורונה חברות ביטוח רבות יצאו בהטבות חסרות תקדים.

שירות רופא אונליין ניתן בחינם לשלושת החודשים הבאים למצטרפים חדשים ובעלי פוליסות בריאות קיימות, 

שימו לב – כולם זכאים!!
אל תצאו מהבתים.

חברת הביטוח
נותן השירות
מנורה מבטחים
פמי פרימיום
מגדל
פמי פרימיום
כלל
פמי פרימיום
ביטוח ישיר
פמי פרימיום
הראל
ביקור רופא

אימהות טריות? ילדים להורים מבוגרים? צריכים ייעוץ רפואי אך אינכם רוצים להתקרב לבתי החולים?

הכירו את שירות רופא אונליין 24\7:

השירות מאפשר לקבל ייעוץ והכוונה רפואית באמצעות שיחת וידאו/טלפון וניתן ע"י רופאים מומחים בתהליך הצטרפות דיגיטלי, מהיר ומתקדם.
בעקבות איסור היציאה מהבתים, חברות הביטוח הרחיבו את פעילות האונליין, יותר ויותר מומחים בכל סוגי ההתמחויות מצטרפים למתן שירות רופא אונליין ומעניקים מענה וביטחון רפואי לפונים.

מגפת הקורונה הובילה לדאגת מרשמים לתרופות אצל רבים מהאנשים, חוסר היכולת להתקרב לקופות חולים ולרופאי משפחה הכניס לפאניקה עצומה.
שירות רופא אונליין מאפשר לפונים לקבל מרשמים לתרופות בהתאם לשיקול דעת מקצועית של המומחים והכל מהסלון בבית.

השירות כולל בנוסף קבלת מרשמים והפניות להמשך טיפול אונליין – הרופא מפיק עבור המבוטח מרשם דיגיטלי, והתרופות ממתינות לו באחד מבתי המרקחת ברחבי הארץ.

יכולת הצפייה במסך HD מאפשרת לרופא אפשרות לבדוק ולצפות בלקוח באופן חד וברור על פי פרוטוקול רפואי שעל בסיסו מקבל הרופא החלטה על הפנייה לבדיקות מעבדה, הדמיה והמשך הטיפול

הצטרפות לשירות רופא אונליין ללא תקופה אכשרה (המתנה) וללא הצהרת בריאות.

מה השירות כולל?

  • ייעוץ רפואי מקוון עם רופא מומחה בכל תחומי הבריאות 24/7
  • לאור המצב ייעוץ מומחים במגוון רחב של התמחויות יינתן תוך 24 שעות! וזאת בנוסף לייעוץ רופא משפחה וילדים שניתן תוך 90 דקות 24/7
  • קבלת מרשם רפואי לרכישת תרופות ראשוניות בהתאם לשיקול דעתו המקצועי והמלצותיו של הרופא המייעץ הכללי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם